Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuw wedstrijdshirt nodig?

 

 

 

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Scheidsrechters

Arbitrage

Aantal wedstrijden tm 31-12-2017

Een official (scheidsrechter = 1 punt, lijnrechter = 0,5 punt) telt mee voor het team waar hij/zij als speler/speelster op de website is ingedeeld. Partners/vrienden, coaches etc. die zelf niet spelen kunnen als `Scheidsrechter voor team` aan een team worden gekoppeld (zij staan ook op de teampagina). Stuur hiervoor een mail naar scheidsrechters@svdynamo.nl.
Dames
D2
D3
D4
D5
D6
D7
D8
D9
D10
D11
Aantal punten
6+
5
5
5
6+
6+
6+
5
6+
5
Heren
H2
H3
H4
H5
H6
H7
H8
H9
H10
H11
Aantal punten
5
5
6+
5
6+
4
6+
6+
5
6+

Alle wedstrijden

Datum tijdsorteerpictogramNiveauVeldDynamoGastenArbitrageOpmerking
wo 25 okt 20:00Eredivisie1HS 1Advisie/SSS HS 1 1e Gert Reichardt
2e Paul Distel
Jury Mathilde Hissink
Lijnr. Gerdien Feijten
Lijnr. Henk Hondelink
vr 27 okt 19:002e kl.1 HS 7Spiker HS 1 Derk Jan Konijnenberg
vr 27 okt 19:00Prom. kl.3 DS 4Voorwaarts DS 2
vr 27 okt 19:001e kl.4 DS 6Voorwaarts DS 3 Auke Snijder
vr 27 okt 21:003e kl.3 HS 11D.V.O. HS 5 Silke Koning
vr 27 okt 21:001e kl.4 HS 5Blok EVC HS 1 Melissa Rouw
za 28 okt 09:302e kl. Jgd3 MB 6VV Alterno MB 2 Tim Boekhoudt
za 28 okt 09:30Hfd kl. Jgd1 MC 1Webton Hengelo MC 1 D2 Aangewezen
za 28 okt 09:301e kl. Jgd2 MC 2Dash MC 1 Sjoerd Dubbelhuis
za 28 okt 11:301e kl. Jgd2 MB 2Avior MB 1 Roos van Werven
za 28 okt 11:30Hfd kl. Jgd1 MB 1Trivos MB 1 Marit Heupink
za 28 okt 11:30Hfd kl. Jgd4 JB 1Auto van Oort/Rebelle JB 1 H3 Aangewezen
za 28 okt 11:301e kl. Jgd3 JB 3VIOS Eefde JB 1 H3 Aangewezen
za 28 okt 13:30Hfd kl. Jgd3 JB 2Voorsterslag/VC Zwolle JB 1 Mark Engelen
za 28 okt 13:301e kl.4 HS 6VV Alterno HS 4 H9 Aangewezen
za 28 okt 13:302e kl.2 DS 8Voorwaarts DS 5 Dave Sangers
za 28 okt 13:303e div.1 DS 2Voorwaarts DS 1
za 28 okt 16:302e kl.3 HS 10E.V.V. HS 2 Fleur de Jong
za 28 okt 16:30Top div.1 DS 1Seesing Personeel Orion DS 1 1e Michiel Claessen
2e Margot Verhoef
Edwin Sonneveld
Vlagger vacant
di 31 okt 17:302e kl. Jgd3 MC 7SV Dynamo Apeldoorn MC 5 Marije Tuenter
wo 01 nov 17:302e kl. Jgd3 MB 3SV Dynamo Apeldoorn MB 6 Amy Sangers In Welgelegenhal
wo 01 nov 20:00Eredivisie1HS 1Inter Rijswijk HS 1 1e Daniƫl Jettkandt
2e Robert Jan van Dam
Jury Sjaak Kommers
vr 03 nov 19:001e kl.3 DS 5VV Alterno DS 6 Marit Heupink
vr 03 nov 19:00Prom. kl.4 DS 3VV Alterno DS 5
vr 03 nov 21:003e div.4 HS 3Scylla HS 2
vr 03 nov 21:002e kl.1 HS 8Avior HS 8 Domenico Risiglione
vr 03 nov 21:002e kl.3 DS 7Avior DS 6 Rebecca de Krosse
za 04 nov 13:002e kl. Jgd1 MC 3Heeten Sportief MC 1 Marije Tuenter
za 04 nov 13:002e kl. Jgd2 MC 4Luttenberg MC 1 Iris Koedijk
za 04 nov 15:002e kl. Jgd2 MC 5Vocluma MC 1 Tim Boekhoudt
za 04 nov 15:001e kl. Jgd1 JA 1Spiker JA 1 H3 Aangewezen
za 04 nov 16:001e div.4 HS 2Ecare Apollo 8 HS 1 1e Kevin van Blokland
2e Ron Ferwerda
za 04 nov 17:002e kl. Jgd2 MB 4Heeten Sportief MB 1 H9 Aangewezen
za 04 nov 17:002e kl. Jgd1 MB 5Luttenberg MB 1 Narena Huisman
di 07 nov 20:302e kl.2 HS 7SV Dynamo Apeldoorn HS 9 Peter van Vliet
za 11 nov 09:30Hfd kl. Jgd2 MC 1Seesing Personeel Orion MC 1 D2 Aangewezen
za 11 nov 09:30Hfd kl. Jgd1 MB 1Havoc MB 1 Marit Heupink
za 11 nov 09:301e kl. Jgd3 MC 2SSS MC 1 vacant
za 11 nov 11:30Hfd kl. Jgd3 JB 2AVF VOLAR JB 1 D5 Aangewezen
za 11 nov 11:301e kl. Jgd1 MB 2WIK Steenderen MB 1 Roos van Werven
za 11 nov 11:30Hfd kl. Jgd4 JB 1Rivo Rijssen JB 1 D5 Aangewezen
za 11 nov 11:301e kl. Jgd2 JC 1Blauw Wit JC 1 Fleur Dubbelhuis
za 11 nov 13:301e kl. Jgd3 JB 3De Hofnar-Bovo JB 1 Sjoerd Dubbelhuis
za 11 nov 13:302e kl.2 DS 8GTH/Torpedo DS 1 Dave Sangers
za 11 nov 13:303e div.1 DS 2SSS DS 2
za 11 nov 13:301e kl.4 HS 6VZK HS 1 D5 Aangewezen
za 11 nov 16:30Top div.1 DS 1Pharmafilter US DS 1
Vlagger vacant
Vlagger vacant
za 11 nov 20:00Eredivisie1HS 1Seesing Personeel Orion HS 1
vr 17 nov 19:00Prom. kl.1 DS 4Pauwervoll DS 1
vr 17 nov 19:00Prom. kl.2 DS 3E.V.V. DS 1
vr 17 nov 19:003e kl.3 DS 9VV Alterno DS 10 Dave Sangers
vr 17 nov 19:001e kl.4 DS 6Spiker DS 2 Auke Snijder
vr 17 nov 21:002e kl.3 DS 7Voorwaarts DS 4 Suzanne van Gemund
vr 17 nov 21:00Prom. kl.1 HS 4Reflex HS 1
vr 17 nov 21:001e kl.4 HS 5Blauw Wit HS 2 H2 Aangewezen
za 18 nov 09:002e kl. Jgd3 MC 8VV Alterno MC 2 Carlijn Radstake
za 18 nov 09:002e kl. Jgd2 MC 4Klarenbeek MC 1 Mirthe Bouwmeester
za 18 nov 09:002e kl. Jgd1 MC 3VV Alterno MC 4 Fleur Dubbelhuis
za 18 nov 11:002e kl. Jgd2 MB 3VV Alterno MB 2 Janine Wijngaards
za 18 nov 11:002e kl. Jgd3 MB 5Salvora MB 3 Iris Koedijk
za 18 nov 11:001e kl. Jgd1 JB 3Webton Hengelo JB 1 D9 Aangewezen
za 18 nov 13:002e kl. Jgd2 MA 1Spiker MA 1 H10 Aangewezen
za 18 nov 13:001e kl. Jgd1 JA 1HADYBO JA 1 Mark Engelen
za 18 nov 13:002e kl. Jgd4 MB 4Rood-Wit '75 MB 1 Michelle Evertse
za 18 nov 15:002e kl.2 HS 10Volta HS 2 Sophia Souki
za 18 nov 15:002e kl.4 HS 8SV Loil HS 1 Arie Verbeek
za 18 nov 15:003e kl.3 DS 11SV Dynamo Apeldoorn DS 10 Marit Heupink
za 18 nov 15:002e kl.1 HS 9Hevo HS 2 Esmee Roodhuizen
ma 20 nov 18:301e kl. Jgd3 JB 3Avior JB 1 D9 Aangewezen
di 21 nov 20:001e kl.1 DS 5Avanti DS 1 H9 Aangewezen
di 21 nov 20:003e kl.3 DS 10SV Dynamo Apeldoorn DS 9 Wendy Bon
vr 24 nov 19:001e kl.1 DS 6SV Dynamo Apeldoorn DS 5 Dave Sangers tijdstip gewijzigd
vr 24 nov 19:002e kl.3 HS 10Hellas HS 2 Leo Kamerbeek
vr 24 nov 19:00Prom. kl.4 DS 3Blok EVC DS 1
vr 24 nov 21:003e kl.3 HS 11Dio Ugchelen HS 1 Mark Engelen
vr 24 nov 21:003e div.4 HS 3VoCASA HS 3
za 25 nov 09:002e kl. Jgd3 MC 7VV Alterno MC 3 Carlijn Radstake
za 25 nov 11:002e kl. Jgd3 MC 8Salvora MC 2 Tim Boekhoudt
za 25 nov 11:002e kl. Jgd4 MC 4Bruvoc MC 1 Sjoerd Dubbelhuis
za 25 nov 11:002e kl. Jgd2 MB 4Vocluma MB 1 Fleur Dubbelhuis
za 25 nov 11:002e kl. Jgd1 MC 6Heeten Sportief MC 1 Mirthe Bouwmeester
za 25 nov 13:002e kl. Jgd1 MA 1VV Alterno MA 2 Janine Wijngaards
za 25 nov 13:001e kl. Jgd4 JA 1VV Alterno JA 2 Amy Sangers
za 25 nov 13:002e kl. Jgd3 MB 5Bruvoc MB 1 Martina Kaper
za 25 nov 15:002e kl.2 HS 8Bruvoc HS 3 Dave Sangers
za 25 nov 15:002e kl.1 HS 9SV Dynamo Apeldoorn HS 7 H3 Aangewezen
za 25 nov 16:001e div.4 HS 2Nijhuis Technology Sudosa-Desto H1 HS 1
za 25 nov 17:003e kl.2 DS 11Hevo DS 2 Joop Beuker
za 25 nov 17:003e kl.1 DS 10Jumbo Van Andel-Ormi DS 4 vacant
vr 01 dec 19:001e kl.2 HS 6Dio Beemte HS 2 Rob Noort
vr 01 dec 19:001e kl.4 DS 6WSV DS 3 H9 Aangewezen
vr 01 dec 19:003e kl.3 DS 9SV Dynamo Apeldoorn DS 10 Maruschka ter Voorde
vr 01 dec 21:002e kl.3 DS 7Heeten Sportief DS 1 Domenico Risiglione
vr 01 dec 21:00Prom. kl.1 HS 4O.M.S. HS 1
vr 01 dec 21:001e kl.4 HS 5Avior HS 6 H6 Aangewezen
za 02 dec 13:30Hfd kl. Jgd2 MC 1Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MC 1 Marit Heupink
za 02 dec 13:301e kl. Jgd3 MB 2Switch'87 MB 1 H7 Aangewezen
za 02 dec 13:30Hfd kl. Jgd4 JB 1Twente '05 JB 1 Amy Sangers
za 02 dec 13:303e div.1 DS 2WaHo DS 1
za 02 dec 16:302e kl.4 HS 7Salvora HS 2 Dave van Asselt
za 02 dec 16:302e kl. Jgd3 MB 6Luttenberg MB 1 Domenico Risiglione
za 02 dec 16:30Top div.1 DS 1VC Sneek DS 2
Jannicke Meijer
Jannicke Meijer
vr 08 dec 19:002e kl.2 HS 10Jumbo Van Andel-Ormi HS 2 Dave Sangers
vr 08 dec 19:003e kl.3 DS 11SV Dynamo Apeldoorn DS 9 Joop Beuker
vr 08 dec 19:001e kl.4 DS 5SV Dynamo Apeldoorn DS 6 Derk Jan Konijnenberg
vr 08 dec 19:003e kl.1 DS 10Avior DS 10 Charlotte Sterk
vr 08 dec 21:00Prom. kl.1 DS 4Gemini DS 1
vr 08 dec 21:003e kl.3 HS 11VV Alterno HS 7 Evelien Koopman
vr 08 dec 21:003e div.4 HS 3VV Alterno HS 2
za 09 dec 10:452e kl. Jgd2 MC 7Salvora MC 1 Roos van Werven
za 09 dec 10:452e kl. Jgd4 MC 4Avior MC 2 Susan Schut
za 09 dec 10:452e kl. Jgd3 MC 3Avior MC 4 Marije Tuenter
za 09 dec 10:452e kl. Jgd1 MC 6Dio Ugchelen MC 1 vacant
za 09 dec 12:302e kl. Jgd3 MC 8Hevo MC 1 Roos Streep
za 09 dec 12:302e kl. Jgd1 MA 1Hevo MA 1 Hilke Tol
za 09 dec 12:302e kl. Jgd2 MB 3Hevo MB 2 Janine Wijngaards
za 09 dec 12:301e kl. Jgd4 JA 1Tornax JA 1 H3 Aangewezen
za 09 dec 14:302e kl. Jgd1 MB 4Avior MB 4 D9 Aangewezen
za 09 dec 14:302e kl. Jgd2 MB 5Avior MB 5 Sjoerd Dubbelhuis
za 09 dec 16:001e div.4 HS 2VV Alterno HS 1
za 09 dec 16:302e kl.1 HS 8Dash HS 2 Dave Sangers
za 09 dec 16:302e kl.2 HS 9Avior HS 7 Willem-Jan Wiegers
za 09 dec 20:00Eredivisie1HS 1TT Papendal/Arnhem HS 1
vr 15 dec 19:002e kl.2 HS 7Bruvoc HS 2 Derk Jan Konijnenberg
vr 15 dec 19:00Prom. kl.1 DS 3Voorwaarts DS 2
vr 15 dec 19:001e kl.4 DS 6Avior DS 3 Peter van Vliet
vr 15 dec 19:003e kl.3 DS 9Avior DS 9 Dave Sangers
vr 15 dec 21:002e kl.3 DS 7Salvora DS 3 Marit Heupink
vr 15 dec 21:00Prom. kl.1 HS 4Pauwervoll HS 1
vr 15 dec 21:001e kl.4 HS 5Avior HS 5 H2 Aangewezen
za 16 dec 09:302e kl. Jgd2 MC 5Avior MC 3 D10 Aangewezen
za 16 dec 09:30Hfd kl. Jgd1 MC 1Krekkers MC 2 vacant
za 16 dec 11:30Hfd kl. Jgd1 MB 1Rivo Rijssen MB 1 D2 Aangewezen
za 16 dec 11:301e kl. Jgd2 MC 2Avior MC 1 vacant
za 16 dec 11:301e kl. Jgd3 JC 1Set Up (IJsselmuiden) JC 1 Fleur Dubbelhuis
za 16 dec 11:30Hfd kl. Jgd4 JB 1Seesing Personeel Orion JB 1 Suzanne Gosens
za 16 dec 13:30Hfd kl. Jgd3 JB 2SSS JB 1 H2 Aangewezen
za 16 dec 13:302e kl.2 DS 8Salvora DS 2 Marit Heupink
za 16 dec 13:303e div.1 DS 2Heyendaal DS 1
za 16 dec 13:301e kl.4 HS 6Pauwervoll HS 2 Remco Mulder
za 16 dec 16:301e div.4 HS 2E.V.V. HS 1
za 16 dec 16:30Top div.1 DS 1VV Alterno DS 2
Vlagger vacant
Vlagger vacant
za 23 dec 20:00Eredivisie1HS 1SV Land Taurus HS 1