H6 speelt 1e klasse
Jeroen Buter Nr. 2 | Wiebe Bosma Nr. 3 | Maikel Brouwer Nr. 4 | Auke Snijder Nr. 5 |
Maarten de Groot Nr. 6 | Mark Neuteboom Spijker Nr. 9 | Arie Verbeek Nr. 10 | Rob Neuteboom Spijker Nr. 11 |
Willem-Jan Wiegers Nr. 13 | Daniel Zweering Nr. 17 | Rens de Ruig Nr. 26 | Marcel Nijman Nr. 69 |
Hans Broekhuis Nr. 99 | |||
Overig | |||
H6 Aangewezen Scheidsrechter voor team | Eric Elzinga Meetrainer | Erik van Engeland Meetrainer | Rob Noort Meetrainer |
Nr. | Naam | Positie Functie | Leefftijd | Nevobo |
---|---|---|---|---|
2 | Jeroen Buter | pl | 43 | CFK3F8E |
3 | Wiebe Bosma | dia | 33 | CHH6R7V |
4 | Maikel Brouwer | mid | 42 | CFK4X63 |
5 | Auke Snijder | sv | 44 | CFK3Z97 |
6 | Maarten de Groot | mid | 49 | CFK3V4O |
9 | Mark Neuteboom Spijker | dia | 41 | CFK3Y83 |
10 | Arie Verbeek | sv | 48 | CFK3Y4X |
11 | Rob Neuteboom Spijker | pl | 37 | CFK2N4T |
13 | Willem-Jan Wiegers | pl | 44 | CFK4C9B |
17 | Daniel Zweering | pl | 42 | CFK3Z2Y |
26 | Rens de Ruig | mid | 30 | CJD5F8J |
69 | Marcel Nijman | sv | 53 | CFK3Q38 |
99 | Hans Broekhuis | lib | 50 | CFK3R9H |
H6 Aangewezen | Scheidsrechter voor team | |||
Eric Elzinga | Meetrainer | CFK4L83 | ||
Erik van Engeland | Meetrainer | CFK4B98 | ||
Rob Noort | Meetrainer | CFJ6R1H |
Datum | Naam | Dynamo | Gasten | Functie |
---|---|---|---|---|
vr 27-10-2023 20:30 | Auke Snijder | DS 9 | GTH/Torpedo DS 1 | Fluiten |
za 04-11-2023 11:30 | Auke Snijder | MB 3 | Avior MB 2 | Fluiten |
za 04-11-2023 13:30 | Auke Snijder | DS 7 | Dros-Alterno DS 5 | Fluiten |
vr 10-11-2023 19:00 | Auke Snijder | DS 8 | WSV DS 1 | Fluiten |
vr 10-11-2023 21:00 | Auke Snijder | HS 9 | BSV HS 2 | Fluiten |
za 25-11-2023 11:30 | Auke Snijder | MB 1 | SSS MB 1 | Fluiten |
vr 01-12-2023 21:00 | Auke Snijder | HS 7 | VVH HS 3 | Fluiten |
za 16-12-2023 13:30 | Auke Snijder | JA 1 | Reflex JA 1 | Fluiten |
za 20-01-2024 11:30 | Auke Snijder | MC 2 | SV Dynamo Apeldoorn MC 3 | Fluiten |
za 20-01-2024 13:30 | Auke Snijder | DS 7 | Avior DS 4 | Fluiten |
za 03-02-2024 13:30 | Auke Snijder | DS 7 | Bruvoc DS 1 | Fluiten |
za 03-02-2024 13:30 | Auke Snijder | JA 1 | WIK Steenderen JA 1 | Fluiten |
vr 08-03-2024 20:30 | Auke Snijder | DS 9 | Heeten Sportief DS 1 | Fluiten |
vr 15-03-2024 21:00 | Auke Snijder | HS 7 | Blauw Wit HS 3 | Fluiten |
vr 22-03-2024 19:00 | Auke Snijder | MB 1 | Salvora MB 1 | Fluiten |
za 23-03-2024 13:30 | Auke Snijder | JA 1 | EVV Bultman-Hartholt JA 1 | Fluiten |
za 23-03-2024 13:30 | Auke Snijder | MC 1 | Seesing Flex | Longa`59 MC 1 | Fluiten |
vr 12-04-2024 21:00 | Auke Snijder | HS 9 | Avior HS 6 | Fluiten |