Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Bestel een nieuw wedstrijdshirt

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aanmelden Jubileum
Ik ben erbij!

O Ik eet mee!

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Loop door het Dynamo Café en de topsporthal van het Omnisport

Benieuwd naar de thuishaven van volleybalvereniging SV Dynamo en Draisma Dynamo? Via Google Maps Business View kun je thuis een kijkje nemen in ons Dynamo Café en de topsporthal. Hier vinden al onze thuiswedstrijden plaats en het grootste deel van alle trainingen. Met dank aan Jacqueline Resink van Eigen Veren voor het maken van de Google tour. Je kunt bij Jacqueline terecht voor het ontwerp van websites, logo's en illustraties. Maar ook voor fotografie, fotobewerking en Google Maps Business Views.